SKRIVBYRÅ, lådor i rotfanér, 1800-tal.

161626. SKRIVBYRÅ, lådor i rotfanér, 1800-tal.

Längd 86, bredd 53, höjd 139 cm.

Omfattande slitage, fläckar, skador, lösa bakben, kompletterad.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 622