MATS THESELIUS. Fåtölj "El Rey" 1999, nr 349/360.

161579. MATS THESELIUS. Fåtölj "El Rey" 1999, nr 349/360.

Stomme i massiv mässing, sits och rygg klädda i krokodilpräglat skinn. Signerad El Rey by Mats Theselius 1999 Nr: 349/360 for Källemo Sweden.

Smärre bruksslitage.

Mats Theselius (Född 1956)

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Mats Theselius (Född 1956)

Antal besök: 6 262