Stomme i massiv mässing, sits och rygg klädda i krokodilpräglat skinn. Signerad El Rey by Mats Theselius 1999 Nr: 349/360 for Källemo Sweden.
Smärre bruksslitage.
Mats Theselius (Född 1956)