161566. MATSALSGRUPP 7 delar, Englesson, 1900/2000-tal.
6 st stolar modell "Barock", lösa tygklädda sitsar.
Bord diameter ca 115 cm, höjd ca 73,5 cm + 3 st iläggsskivor á ca 48 cm.
Slitage, repor, märken, missfärgningar, stötskador samt smärre färgbortfall.