PARTI SILVER samt DIVERSE MYNT med mera.

16156. PARTI SILVER samt DIVERSE MYNT med mera.

Bland annat kaffeskedar och medaljer i silver, vikt 128g. Diverse silvermynt vikt 453gram. Samt diverse plaketter och äldre kopparmynt ovägt.

Slitage. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Skador.

Antal besök: 765