BRICKBORD i två våningar, samtida.

1615479. BRICKBORD i två våningar, samtida.

Ihopfällbart trästativ, 2 st. silverfärgade metallbrickor med mönster i relief, höjd 67 cm, diameter 49,5 cm.

Bruksskick, smärre repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 987