LJUSKRONA, smide, glas, 1900-tal.

1615315. LJUSKRONA, smide, glas, 1900-tal.

Höjd exklusive kedja 18, diameter 44 cm.

Bruksslitage, ljuskoppar med skador/lagningar, en ljuskopp ej original.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 204