JOSEP MIQUEL SERRANO. Blommor.

1615282. JOSEP MIQUEL SERRANO. Blommor.

Olja på duk
signerad
91,5x73 cm.

Små slag och ett litet hål. På baksidan, två fläckar. Förgylld träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
signerad
91,5x73 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 762