TAKLAMPA, "Bumling", Ateljé Lyktan, Åhus. 1900-talets andra hälft.

16151. TAKLAMPA, "Bumling", Ateljé Lyktan, Åhus. 1900-talets andra hälft.

Orange. Diameter 40cm, höjd.

Slitage, repor, tejprester, skruv vid upphängning fattas, raster saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Orange. Diameter 40cm, höjd.

Antal besök: 8 510