SOFFBORD, 2 utdragbara skivor, 1900-tal.

161470. SOFFBORD, 2 utdragbara skivor, 1900-tal.

Längd 141, bredd 74, höjd 52,5 cm.

Slitage, repor, solblekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, solblekt.

Antal besök: 605