AMPEL, glas och mässing, nyrokoko, 1800-tal.

161463. AMPEL, glas och mässing, nyrokoko, 1800-tal.

Turkos glasmassa. Höjd inklusive kedjor 63 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 789