PERKULATOR på RECHAUD, nysilver, WMF, Tyskland. 1900-tal.

161457. PERKULATOR på RECHAUD, nysilver, WMF, Tyskland. 1900-tal.

Perkulator, 1,5 liter, höjd 35 cm.

Slitage. Anlupet. Märken. Sot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 893