SKRIVBYRÅ, björkfanér, 1800-tal.

161446. SKRIVBYRÅ, björkfanér, 1800-tal.

Längd 105, bredd 49. höjd 109 cm.

Slitage, fanerskador, skador, knoppar saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 525