FRITZ WESTPHAL. Jaktfest på kustlandskap.

161436. FRITZ WESTPHAL. Jaktfest på kustlandskap.

signerad och daterad 1843, olja på duk, 87 x 118 cm, guld stuckatur ram.

återställas och fördubblats.

Gör en kostnadsfri värdering!

återställas och fördubblats.

Auktionshaus Pforzheim
Adress

Würmtalstraße 11B
75181 Pforzheim
Tyskland

Placering
linke Wand, mittig oben
Antal besök: 1 919