FAT, tenn, Johan Fredrik Werrenrath, Lund, 1859.

161433. FAT, tenn, Johan Fredrik Werrenrath, Lund, 1859.

Diameter ca 36.8 cm.

Bucklor/skador/repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 36.8 cm.

Bucklor/skador/repor.

Antal besök: 2 850