FIGURIN, porslin, ormtjuserska, Royal Dux.

1614244. FIGURIN, porslin, ormtjuserska, Royal Dux.

Höjd ca 21,5 cm
Trätrumpet medföljer.

Slitage, trolig 2:a sortering, retusch/lagning vid fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 21,5 cm
Trätrumpet medföljer.

Antal besök: 651