SKÅL, silver, stämplad B H Edlunds Silvervarufabrik, Stockholm, 1954.

161403. SKÅL, silver, stämplad B H Edlunds Silvervarufabrik, Stockholm, 1954.

Diameter ca 9 cm. Höjd ca 3,5 cm.
Vikt 61 gram.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 61 gram.

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 918