SIGFRID ULLMAN. Olja på pannå, signerad.

161380. SIGFRID ULLMAN. Olja på pannå, signerad.

"Julieftermiddag i Bohuslän", 46 x 58 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 5 180