NALLAR, 2 st, Steiff, 1960-tal.

1613234. NALLAR, 2 st, Steiff, 1960-tal.

Höjd stående 22-23 cm.
Proveniens: sydsvensk samling.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd stående 22-23 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 978