VAGNSHJUL 1700-talets mitt.

161319. VAGNSHJUL 1700-talets mitt.

diameter 73 cm.

slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

diameter 73 cm.

slitage.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 573