TROLL, Steiff, 2 st, "Mecki" och "Micki".

1613199. TROLL, Steiff, 2 st, "Mecki" och "Micki".

Höjd c;a 18 cm.
Proveniens: sydsvensk samling.

Slitage, smärre fläckar. Meckis etikett saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd c;a 18 cm.

Antal besök: 3 637