TROLL, 2 st, Steiff, "Mecki" och "Micki".

1613197. TROLL, 2 st, Steiff, "Mecki" och "Micki".

Höjd c:a 18 cm.
Proveniens: sydsvensk samling.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd c:a 18 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 389