LEKSAKSBIL, Ford, ATC Japan.

LEKSAKSBIL, Ford, ATC Japan.
1613008. LEKSAKSBIL, Ford, ATC Japan.

Station wagon 1965. Turkosgrönlackerad plåt. Längd 30,5 cm.
Proveniens: sydsvensk samling.

Slitage. Smärre bucklor, trasiga rutor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 614