CYKEL, 28", Crescent Vinga.

CYKEL, 28", Crescent Vinga.
1612623. CYKEL, 28", Crescent Vinga.

3 växlad.

Bruksslitage. Repor och märken. Cykelkorg med skador. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 växlad.

Antal besök: 2 556