BYRÅ, Chippendale-stil, Omkring 1900.

161220. BYRÅ, Chippendale-stil, Omkring 1900.

Längd 87 cm, bredd 47 cm, höjd 127 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 810