LEGOLÅDA, Original, 1900-tal.

LEGOLÅDA, Original, 1900-tal.
1612110. LEGOLÅDA, Original, 1900-tal.

Originallåda med lego i, bredd 35,5 cm, höjd 22 cm.

Låda med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Låda med slitage.

Antal besök: 2 401