HÄSTAR, 2-STYCKEN, skuret och delvis bemålat trä, 1900-tal.

1612087. HÄSTAR, 2-STYCKEN, skuret och delvis bemålat trä, 1900-tal.

Häst. Höjd 17,5 cm. Längd 22 cm. Signerad EJ
Häst. Höjd 20 cm. Längd 20 cm. Signerad AH.

Mindre häst med ett öra med avslag samt 1 öra saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 210