GOLVLAMPA, med tre ljuspunkter, 1950-tal.

16120. GOLVLAMPA, med tre ljuspunkter, 1950-tal.

Märkt "AB Armaturhantverk Göteborg". Höjd 161 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 953