CITTROR, 2 st 1900-tal.

CITTROR, 2 st 1900-tal.
1611970. CITTROR, 2 st 1900-tal.

Höjd ca 55 cm.

Bruksslitage. Ej helt genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 55 cm.

Antal besök: 373