MATTA, Röllakan, signerad GA, 247x167 cm.

161176. MATTA, Röllakan, signerad GA, 247x167 cm.

Blå botten
247X167 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blå botten
247X167 cm.

Smärre bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 603