1 par ljusstakar i form av hästar, daterade 1985, höjd 15,5 cm.
Två armad ljusstake, höjd 30,5 cm.
Ljusstake för blockljus, sign SA, etikettmärkt Stig Andersson, höjd 16,5.
Figurin, smide i form av häst, höjd 24 cm.
Väggdekoration, gjutjärn, i form av lagerkrans med dekor av amoriner, höjd 24 cm.
Slitage.
Slitage.