TAKARMTUR med prismor, 1900-talets mitt.

161160. TAKARMTUR med prismor, 1900-talets mitt.

Mässingsstomme blå stamglas,5 ljusarmar. Diameter 50 cm,höjd 50cm + kedja.

Bruksskick.Elkabel skarvad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.Elkabel skarvad.

Antal besök: 934