HUSHÅLLSTEXTILIER, linne, 1900-tal.

1611463. HUSHÅLLSTEXTILIER, linne, 1900-tal.

Fem dukar och fem överlakan. Olika modeller och storlek.

Bruksslitage. Gulnade och missfärgade. Fläckar. Monogrambroderier.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 596