SCARF, "Qu'import le flaçon...", Hermés, 1900-talets andra hälft.

161107. SCARF, "Qu'import le flaçon...", Hermés, 1900-talets andra hälft.

Siden. 90 x 85 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Siden. 90 x 85 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 075