MODELLBILAR mestadels DINKY, CORGI, TEKNO och GAMA. Cirka 15 delar.

161100. MODELLBILAR mestadels DINKY, CORGI, TEKNO och GAMA. Cirka 15 delar.

Mest 1:43.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mest 1:43.

Skador och slitage.

Antal besök: 854