BORD, ''Docksta'', IKEA.

BORD, ''Docksta'', IKEA.
1610689. BORD, ''Docksta'', IKEA.

Ca 71 cm högt.
Ca 106.5 cm i diameter.

Proveniens: Direktörsvillan, Karlshamn.

Repor, färgfläckar. Tuschstreck på pelaren.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 71 cm högt.
Ca 106.5 cm i diameter.

Antal besök: 1 905