VÄGGRELIEFER, 6 st, Parian, Royal Copenhagen och B&G, 1900-tal.

161020. VÄGGRELIEFER, 6 st, Parian, Royal Copenhagen och B&G, 1900-tal.

Diameter 13.8 cm.
4 olika motiv.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 13.8 cm.
4 olika motiv.

Ytslitage.

Antal besök: 661