GLASÖGONBÅGAR, Christian Dior, 1970-tal.

1609809. GLASÖGONBÅGAR, Christian Dior, 1970-tal.

Slipat glas. Märkta optyl C Christian Dior Frame Austria 2085 77 60 15 130.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 847