EMMAFÅTÖLJ, blommig klädsel, 1900-talets andra hälft.

1609718. EMMAFÅTÖLJ, blommig klädsel, 1900-talets andra hälft.

Sitthöjd 38, rygghöjd 83 cm.

Slitage på ryggkrönet samt smutsig klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 38, rygghöjd 83 cm.

Antal besök: 3 011