KAMELPALL, läder och trä, 1900-tal.

1609679. KAMELPALL, läder och trä, 1900-tal.

Längd 60 cm, bredd 32 cm, totalhöjd 35 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 400