FRUKTSERVIS, 13 delar, porslin, Ljmenau, Graf Von Henneberg, Echt Kobolt, Tyskland. 1900-tal.

160962. FRUKTSERVIS, 13 delar, porslin, Ljmenau, Graf Von Henneberg, Echt Kobolt, Tyskland. 1900-tal.

12 assietter. Diameter 18 cm.
1 skål. Diameter 27,5 cm.

Smärre bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 assietter. Diameter 18 cm.
1 skål. Diameter 27,5 cm.

Smärre bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 1 386