2 st utdragsskivor, ben och ram i Bok. Mått utan extraskivor, Bredd 80, djup 70, höjd 73 cm. Skivorna bygger 2 x 30 cm. Totallängd 140 cm.
Bruksslitage, repor.
Bruksslitage, repor.