MATBORD, Edsbyverken, Perstorp, 1950-tal.

160935. MATBORD, Edsbyverken, Perstorp, 1950-tal.

2 st utdragsskivor, ben och ram i Bok. Mått utan extraskivor, Bredd 80, djup 70, höjd 73 cm. Skivorna bygger 2 x 30 cm. Totallängd 140 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 4 819