GOLVLAMPA, smide, 1900-talets första kvartal.

160929. GOLVLAMPA, smide, 1900-talets första kvartal.

Höj- och sänkbar.
Max höjd 165 cm.

Slitage. Skadad mässingsled vid lampsockel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höj- och sänkbar.
Max höjd 165 cm.

Antal besök: 587