SPEGELRAM, mässing, rokokostil, 1900-tal.

1609294. SPEGELRAM, mässing, rokokostil, 1900-tal.

Höjd ca 34 cm.

Brukslitage. Vinkelinställning fungerar ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 34 cm.

Antal besök: 285