AXEL TALLBERG. "Öldrickaren"; ETSNING, signerad.

160923. AXEL TALLBERG. "Öldrickaren"; ETSNING, signerad.

36x27 cm, inramad, glasad.

Smärre slitage. Gulnat papper. Enstaka fläckar. Smärre skador i kanter.

Axel Tallberg (1860–1928)

Gör en kostnadsfri värdering!

36x27 cm, inramad, glasad.

Axel Tallberg (1860–1928)

Antal besök: 14 093