AGNETA SWIDÉN. Litografi, "Nostalgic", signerad och numrerad, 1976.

160916. AGNETA SWIDÉN. Litografi, "Nostalgic", signerad och numrerad, 1976.

Numrerad 39/90
Storlek 63 x 47 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Numrerad 39/90
Storlek 63 x 47 cm.

Ej examinerad ur ram.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 994