BETH ZEEH. Olja på duk, signerad.

160911. BETH ZEEH. Olja på duk, signerad.

Storlek 79 x 115.

Beth Zeeh (1911–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 79 x 115.

Beth Zeeh (1911–2004)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 998