Stämplad JP 23K B7 (1904)
Vikt 8 gram
Storlek 21 mm
Med gravering.
Bruksskick.
Stämplad JP 23K B7 (1904)
Vikt 8 gram
Storlek 21 mm
Med gravering.
Bruksskick.