RING, 23 K guld.

160906. RING, 23 K guld.

Stämplad JP 23K B7 (1904)
Vikt 8 gram
Storlek 21 mm
Med gravering.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!
160906. RING, 23 K guld.

Stämplad JP 23K B7 (1904)
Vikt 8 gram
Storlek 21 mm
Med gravering.

Bruksskick.

Antal besök: 925