WINDSORSTOL, 1800-tal.

WINDSORSTOL, 1800-tal.
1608830. WINDSORSTOL, 1800-tal.

sitthöjd ca 45 cm.

Skador, lagningar, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

sitthöjd ca 45 cm.

Skador, lagningar, sprickor.

Antal besök: 2 639