BYRÅ, mahogny, 1800-tal.

BYRÅ, mahogny, 1800-tal.
16087. BYRÅ, mahogny, 1800-tal.

Nyckel finns, längd 95, bredd 48, höjd 110 cm
Proveniens: Kappsta Gård.

Slitage, skador, skiva med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens: Kappsta Gård.

Antal besök: 660