CARL BRANDT. Insjölandskap med segelbåt. Pastell på papper, signerad och daterad 1911.

160878. CARL BRANDT. Insjölandskap med segelbåt. Pastell på papper, signerad och daterad 1911.

63 x 107 cm.

Carl Brandt (1871–1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

63 x 107 cm.

Carl Brandt (1871–1930)

Antal besök: 1 366